0
Zobrazit katalog

 • Vesmír. Mikrosvět (dvousvazková edice)

  • Číslo produktu: 70731
  • Výrobce: Levenhuk
  • Váha dodávky: 1.5 kg

  Zboží je nedostupné
 • Doporučené příslušenství (vše skladem):
  Otočná mapa hvězdné oblohy 23.5x23.5cm
  Otočná mapa hvězdné oblohy 23.5x23.5cm
  Otočná mapa hvězdné oblohy 23.5x23.5cm Větší otočná mapka hvězdné oblohy o průměru 23,5 cm obsahuje více detailů a má vyznačeny vedle souhvězdí i základní orientační obrazce jednotlivých ročních období. Zadní stranu tvoří mapa Měsíce s popisy nejvýznamnějších kráterů a moří e znázornění Měsíce při pohledu okem, triedrem a dalekohledem. Měsíční strana mapky je doplněná daty novů a úplňků v letech 2019 až 2026. Mapka je plně laminovaná, rose odolná.
  150
  Adaptér na chytré telefony Binorum...
  Adaptér na chytré telefony Binorum...
  Adaptér na chytré telefony Binorum... Krásné fotografie nebo fimové záznamy pořízené chytrým telefonem z dalekohledu nebo mikroskopu umožní universální adaptér Binorum SmartPhoto. Tento adaptér vám umožňuje instalovat na svůj teleskop, mikroskop, triedr nebo pozorovací dalekohled libovolný model chytrého telefonu. Nyní můžete pořizovat snímky Saturnových prstenců, zaznamenávat kvalitní videa divoké zvěře, zachycovat pohyby nálevníků a fotografovat řadu dalších zajímavostí.  Sestavení je velmi jednoduché – na okulár optického...
  540
  Sluneční soustava dalekohledem. Jiří Dušek, Marek Kolasa.
  Sluneční soustava dalekohledem. Jiří Dušek, Marek Kolasa.
  Sluneční soustava dalekohledem. Jiří Dušek, Marek Kolasa. Planety se jednoduše hledají a lze se taktéž na ně dívat i na městské obloze, trpící světelným znečištěním. Máte ohromnou příležitost si vychutnat při sledování pocit, který po staletí zažívali pozorovatelé, kteří koukali na měsíce Jupitera, satelity kolem Saturnu nebo proměny polárních čepiček u Marsovských pólů. Další pokračování knížek pro poraktickou astronomii v celolaminovaném provedení pro použití pod oblohou. Publikace na 80 stranách nepopisuje pouze stručnou historii objevů planet, jak...
  360

Sada dvou knih „Vesmír. Mikrosvět“ je vynikající příležitostí, jak dítě seznámit se základy biologie a astronomie. Obsahuje dvě ilustrované encyklopedie a každá z nich odhalí mladému čtenáři řadu tajemství okolního světa.

Neviditelný svět. Vzdělávací publikace
Tato kniha vypráví o mikrosvětě a jeho drobných obyvatelích. Při jejím čtení se dítě dozví o struktuře buňky a bakteriích a při provádění jednoduchých biologických experimentů se naučí základy používání mikroskopu. Tato encyklopedie je vynikající studijní pomůckou pro začínajícího badatele.
Vesmír. Neprázdná prázdnota. Vzdělávací publikace
S touto knihou se mladý čtenář stane expertem na vesmír. Dítě se seznámí se stavbou sluneční soustavy. Dozví se vše o planetách, Měsíci a Slunci a naučí se rozlišovat mezi meteory a meteority. Kniha dále vypráví o objektech hlubokého vesmíru a základech astronomického pozorování.

Encyklopedie jsou psány živým a čtivým jazykem – jsou určeny především pro děti starší 6 let. Každá z knih obsahuje řadu barevných ilustrací a užitečných praktických informací, včetně návodů k provádění jednoduchých domácích vědeckých experimentů.

 

 

Specifikace
Autor Neviditelný svět: O. Mazurová
  Vesmír. Neprázdná prázdnota: O. Mazurová, D. Savchin
Vazba pevná
Formát 252x252 mm
Počet stránek Neviditelný svět: 96
  Vesmír. Neprázdná prázdnota: 144
Vydavatel Levenhuk Press
Datum vydání 2017