0
Zobrazit katalog

  • Aurora Flatfield 220mm včetně filtru ND1.2 12V Inverter

  • 1x

    Cena s DPH: 4 990,-
    Skladem v e-shopu: 1 ks 
    Poslední kus za tuto cenu!

Máte bezvadnou příležitost si užít dokonalost plochého zobrazení a přivítat novou éru ve vědeckých poznatcích o elektroluminiscenčním plochém poli s revolučním světelným panelem Aurora, jak s láskou říkáme – s "Aurorou".

Nový panel Aurora Flatfield - obrovský pokrok ve známé technologii EF plochých fólií. Tato nová produktová řada byla vzhledem k velké poptávce z celého světa speciálně navržena tak, aby odpovídala potřebám astrofotografie. Panel Aurora Flatfield je novou technologií pro pořizování plochého, rovnoměrně svíticího zdroje světla pro kalibraci digitálních snímků při astronomickém fotografování. Je složen z tenké elektroluminiscenční fólie, která ihned po připojení ke zdroji proudu vydává rovnoměrné jemné bílé světlo.

Aurora Flatfield Panely jsou připevněné v pevném rámu, který tvoří fakticky nerozbitný plast se speciální ochranou vrstvou kolem okraje, čímž je Vaše oblíbená Aurora perfektně chráněna během přepravy a cestování.

Aurora má kulatý tvar, což je jedinečné pro teleskopické trubice a jednotlivé průměry jsou přizpůsobeny tak, aby odpovídaly velikostem oblíbených amatérských dalekohledů.

K dispozici jsou tyto následující velikosti:

D 100 mm (pro přistroje až 4")
D 160 mm (pro přistroje až 6")
D 220 mm (pro přistroje až 8")
D 315 mm (pro přistroje až do 12″)
D 420 mm (pro přistroje až do 16")

Výběr vhodné velikosti pro Vaši sestavu

Toužíte-li získat ploché snímky špičkové kvality, musíte vybrat vhodnou velikost Aurory! Průměr Vašeho zařízení musí být celý pokrytý. Průměr krytu již není důležitý! Příklad: Pro 6" (15 cm) refraktor je správnou volbou Aurora 160 mm, a to bez ohledu na to, je-li kryt větší (ale musíte velmi dbát na to, aby Aurora byla umístěna přesně uprostřed!)

Pokud máte k dispozici Newton, Cassegrain, RC, ODK, nebo podobný přístroj, musí být Aurora větší než průměr optiky. Obvykle má Aurora krýt průměr zrcadla + úhlopříčku snímače používaného uvnitř Vašeho fotoaparátu.

Příklad: Jestliže používáte 8" (204 mm) Newtonův dalekohled, je dostačující Aurora 220.


Uživatelská recenze - Aurora Flatfield 220mm včetně filtru ND1.2 12V Inverter
* Povinná informace

*
*
Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek.
Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.


Celkové hodnocení
 

 
 
Uživatelská recenze byla úspěšně vytvořena. Děkujeme!
 
 
  Průměrné hodnocení - 5.0

František, Prosenice
 
25.03.2015